DOČEK NA TRGU: Muzički spektakl za Srpsku Novu godinu
BEOGRAĐANI i gosti prestonice moći će da uživaju u dočku pravoslavne Nove godine na Trgu republike.
Foto: N. Skenderija
U subotu, 13. januara, na Trgu republike u Beogradu u 21.30 časova, očekuje muzički spektakl u kome će nastupiti Saša Matić i Tea Tairović.
U sklopu niza kulturnih i zabavnih aktivnosti koje je Grad Beograd priredio svojim građanima i gostima tokom manifestacije „Beogradska zima 2023/24” organizovan je i doček Srpske nove godine. Od 11. decembra posetioci su mogli da uživaju u nastupima više od 60 izvođača džez, bluz, rok, pop i narodne muzike na šest bina u centru grada kao i kod Muzeja savremene umetnosti u Beogradu.
Preporučujemo
Prvog vikenda u decembru „Čistoća“ besplatno transportuje kabasti otpad
05. 12. 2025. u 10:00
IZBEGAVAJTE OVE PRAVCE U BEOGRADU! Popodnevni špic uzeo maha! (FOTO)
04. 12. 2025. u 16:31
Obaveštenje o vanrednim aktivnostima JKP „Gradska čistoća“ za 04. decembar
04. 12. 2025. u 10:00
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)