"RAZUME SE U RED I KULTURU": Pas oduševio sve putnike u gradskom prevozu (FOTO)
KOLIKO puta se sa vama u gradskom prevozu vozilo neko kuče ili mače? U prigradskom se desi da se nekoliko stanica sa nama provoza i po koja koka ili prase.
Foto: N. Fifić
Pa tako je i juče putnike u gradskom prevozu iznenadio jedan pas, ali neverovatno lepo vaspitan.
Naime, jedan od korisnik društvene mreže "Tviter" svoje oduševljenje prema psu koji je ušao u autobus i provozao se do željene stanice, a nakon toga uredno izašao, morao je da podeli na internet, gde je i izazvao opšte oduševljenje ljubitelja životinja.
- Ušlo kuče u autobus, provozalo se i kad je njegova stanica došla, uredno sačekalo na vratima i izašlo. Žao mi što ga nisam uslikao kako lepo sedi ispred vrata i čeka da se otvore, nego tek kad je krenulo da izlazi. Razume se u gradski prevoz, red i kulturu, možda je advokat - našalio se na kraju ovaj tviteraš.
Komentari su se na račun psa samo nizali, o njegovoj kulturi, snalažljivosti kao i ponašanju korisnici su razmenjivali mišljenja.
"Pas je genijalac", "Kučići su ipak pametni i vaspitani", "Kuče kulturnije nego polovina stanovnika prestonice", "Gospodin kuče"... nizali su se komentari.
(Blic)
BONUS VIDEO: DECU IZ RAVNICE UČI KAKO “RASTU” PLANINE: Nastavnik iz Kikinde napisao dve knjige iz geografije
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
IRAN POSLAO HITNU PORUKU NAŠIM KOMŠIJAMA: Nemojte to da dozvolite Americi!
IRAN je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana, nakon što je bugarska vlada najavila da će tražiti odobrenje parlamenta za razmeštanje američkih aviona za dopunu goriva u toj zemlji.
21. 07. 2026. u 18:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (0)