NORMALIZOVAN SAOBRAĆAJ U BULEVARU KRALJA ALEKSANDRA: Deset linija gradskog prevoza bilo u zastoju
SAOBRAĆAJ od Bulevara kralja Aleksandra do Malog Mokrog Luga je normalizovan, rečeno je u Ministarstvu unutrašnjih poslova Srbije.
Foto: Printscreen/RTS
U MUP-u kažu da je do problema u saobraćaju došlo kada je autobus točkom upao kroz rupu na putu.
Zbog toga je nastao haos u saobraćaju i bila je neprohodna desna strana ka gradu, dok je autobus zatvorio drugu stranu, zbog čega su se automobili na Smederevskom putu sporo kretali, Malom Mokrom Lugu se jedva prilazilo, a do njega se Ustaničkom ulicom nije moglo prići.
Deset autobuskih linija gradskog prevoza bilo je u zastoju, a ljudi su išli pešice.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)