DODATNE LINIJE ŠKOLSKOG AUTOBUSA: Zemunski đaci bezbedno za časove
OPŠTINA Zemun organizovala je dve dodatne linije za prevoz đaka čije su škole udaljene više od četiri kilometra od mesta stanovanja.
GO ZEMUN
Učenici koji žive u Grmovcu imaju prevoz do OŠ "Stevan Sremac" u Dobanovcima, a đaci iz Plavih horizonta organizovano će da putuju do OŠ "Ilija Birčanin" u Zemun Polju.
Lokalna samouprava je omogućila prevoz za decu ovog naselja kako ne bi prelazili železničku prugu, te im tako nije ugrožena bezbednost. Kako je saopšteno iz GO Zemun, ove godine oko 1300 đaka sa njihove teritorije koristi školski prevoz.
Preporučujemo
ZATVOREN DEO BULEVARA KRALjA ALEKSANDRA: Zbog radova promene u saobraćaju (FOTO)
07. 07. 2026. u 10:49
OD VEČERAS PROMENA REŽIMA RADA LINIJA GSP NA ZVEZDARI: Od sutra i u ovom delu grada
06. 07. 2026. u 16:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)