NOĆ U BEOGRADU: Relativno mirno, bez težih saobraćajnih udesa

20. 04. 2022. u 07:22

U BEOGRADU je noć protekla relativno mirno, bez većih saobraćajnih nezgoda ili incidenata, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.

НОЋ У БЕОГРАДУ: Релативно мирно, без тежих саобраћајних удеса

Foto: Novosti Online

Ekipe Hitne pomoći imale su tokom noći ukupno 78 intervencija, od kojih 11 na javnom mestu, uglavnom zbog alkoholisanih osoba i srčanih bolesnika.

Najviše su se javljali hronični bolesnici, posebno astmatičari, hipertenzičari i psihijatrijski bolesnici, kod kojih je došlo do pogoršanja stanja.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena