DANAS NA TERAZIJAMA ZVANIČNO PREDSTAVLJANJE NOVOG SELEKTORA: Krstajićeva promocija

N. I.

10. 03. 2018. u 07:11

Predsednik FSS Slaviša Kokeza će na Terazijama 3 predstaviti javnosti selektora koji je od maja 2016. godine bio pomoćnik u stručnom štabu Slavoljuba Muslina

ДАНАС НА ТЕРАЗИЈАМА ЗВАНИЧНО ПРЕДСТАВЉАЊЕ НОВОГ СЕЛЕКТОРА: Крстајићева промоција

Mladen Krstajić foto: N. Paraušić

MLADEN Krstajić i zvanično! Srbija je još krajem prošle godine dobila novog selektora fudbalske reprezentacije odlukom Izvršnog odbora FSS, a danas će on biti svečano promovisan i pred novinarima.

Predsednik FSS Slaviša Kokeza će na Terazijama 3 predstaviti javnosti selektora koji je od maja 2016. godine bio pomoćnik u stručnom štabu Slavoljuba Muslina, a vodio je kao vršilac dužnosti "orlove" na dve prijateljske utakmice u Kini i Južnoj Koreji.

Danas će Krstajić u prisustvu prvog čoveka FSS objaviti i spisak za dve kontrolne utakmice Srbije pred nastup na Svetskom prvenstvu u Rusiji. "Orlove" prvo 23. marta u Torinu čeka prijateljski duel sa Marokom, a 27. marta u Londonu i duel protiv Nigerije.

Na spisku će se naći uglavnom oni fudbaleri koji će biti i putnici za Rusiju u kojoj našu reprezentaciju, prvi put posle osam godina na jednom SP, u grupi E čekaju Kostarika (17. juna), Švajcarska (22. juna) i Brazil (27. juna).

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (8)

Opaki

10.03.2018. 08:25

Neka nam je Bog u pomoci. Kad smenis coveka koji ti je obezbedio SP i stavis coveka koji je pokusaj trenera, samo mozes da se pomolis Bogu da nas ne ponize, sa timom koji sastavljaju menadzeri.

Жика Живац

10.03.2018. 08:44

Срећом РТС није купио права преноса из Русије, па већина неће гледати како се бламирамо.

floyd

10.03.2018. 12:46

СЕЛЕКТОР БЕЗ ИСКУСТВА У ВОЂЕЊУ ТИМА, СЕО ЈЕ У СЕЛЕКТОРСКУ ФОТЕЉУ! Само да не буде, нула голова и нула бодова! И после Толета ТОЛЕ!!!

crni Djordje

10.03.2018. 12:54

Iskreno mislim da je Krstajic pogresio sto je posle svog Sefa,Muslina preuzeo duznost!Sve bi drugacije bilo da je raspisan konkurs,ovako ja tebi ti meni tipicno za nas Srbe,pa kazi iskoreni korupciju!?