Split miran uoči rukometnog derbija Hrvatska-Srbija
11. 01. 2018. u 20:24
Dan uoči početka takmičenja vlada mirna i uobičajena atmosfera. U samom gradu se ne može steći utisak da sutra počinje EP.
Ilustracija Foto: RSS
U samom gradu ne možete steći utisak da sutra počinje evropska rukometna fešta i to utakmicom dva velika rivala.
PROČITAJTE JOŠ: Vori: Srbija serijom poraza pokušava da nas zavara
Izveštači Tanjuga na licu mesta nisu osetili ni deo euforiju koja je vladala kada su hrvatski navijači, u ekspresnom roku, kupili svih 12.000 ulaznica za meč u Spaladijum dvorani.
Na splitskoj rivi i drugim mestima u gradu nema gužve, niti se mogu primetiti navijača, ali je lako pretpostaviti da će sutra biti potpuno dugačija situacija, posebno uveče pred početak "balkanskog klasika".
Da nema javnih reklama koje najavljuju šampionat, ne bi se stekao utisak da se u Splitu sutra otvara značajno rukometno takmičenje.
Utakmica A grupe EP između Hrvatske i Srbije igra se sutra od 20.30. U ovoj grupi igraju još selekcije Islanda i Švedske.
Komentari (1)