DOKAZ O GAGARINU: Zoran Đorđević dobio iz Rusije potvrdu da je prigodna pošiljka uručena Rogozinu
DIREKTOR "Pošte Srbije" Zoran Đorđević, nekadašnji ministar rada, poslao je nedavno pošiljku ka Rusiji, a ubrzo mu je stigao i dokaz da je stigla na planiranu adresu.
Arhiva
U njoj je bio plakat koji je naše preduzeće izradilo u čast šezdesetogodišnjice leta Jurija Gagarina, prvog čoveka koji je odleteo u svemir.
Poslata je Dmitriju Rogozinu, u Državnu korporaciju za kosmičke aktivnosti "Roskosmos".
Čim je dobio pošiljku, on se fotografisao sa slikom sećanja na čuvenog Gagarina, i u Beograd poslao "dokaz o prijemu".
Preporučujemo
ČEKAJU PTIĆA: Ambasador Marko Đurić dobio neočekivane komšije u rezidenciji
04. 05. 2021. u 14:44
VEŽBANjE POTPISA: Tomislav Momirović pokazao da ume da primi šalu na svoj račun
30. 04. 2021. u 13:17
IKONA IZ ZAVIČAJA: Draško Stanivuković je poklone za Vučića birao sa posebnom pažnjom
29. 04. 2021. u 14:44
VRAĆA SE MEŠI: Željka Cvijanović iznova otkriva poruke knjige “Derviš i smrt”
28. 04. 2021. u 14:44
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)