Mis Srbije ispratili na Bali bez novca

T. M.

12. 09. 2013. u 20:51

Gimnazijalka Alekandra Doknić (19) iz Požarevca, otišla je na takmičenje za izbor Mis sveta, bez novca koje joj je odobrilo Gradsko veće

ZVANIČNA Mis Srbije, gimnazijalka Alekandra Doknić (19) iz Požarevca, otišla je na takmičenje za izbor Mis sveta, na indonežansko ostrvo Bali, bez novca koje joj je odobrilo Gradsko veće.

- Isplata nije usledila, jer Gradskom veću nije dostavljena dokumentacija kojom bi se verodostojno predstavio utrošak sredstava za njeno putovanje - kažu u Gradskoj upravi.

Aleksandra je od grada tražila 300.000 dinara, što joj je i odobreno, zahvaljujući većini glasova članova Gradskog veća. Od 10 članova, jedan je bio uzdržan, a jedan protiv, jer je smatrao da građani ne treba da finansiraju ovakva takmičenja. Sredstva su, ipak, odobrena, jer se zaključilo da će Aleksandra na takmičenju lepote dostojno promovisati svoj rodni grad. Ipak, do isplate nije došlo, već će ona uslediti naknadno, kada Mis JU dostavi verodostojni troškovnik.

Aleksandra je već na Baliju, gde se 28. septembra održava finalno veče za izbor Mis sveta.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (7)

Phill

12.09.2013. 21:12

Srpska posla ,a ako se dobro plasira ili je izaberu za mis sveta ti isti ce skakati kao majmuni ne bi li se snjom slikali

mis

12.09.2013. 21:19

A zasto joj ne placa kompanija MIs Yu Vesne Jugovic,cemu onda Vesna organizuje miss,kakav interes ima?

alex miles

13.09.2013. 04:23

Ma, koji li ste vi slepci. Poslati devojku bez kinte na Bali. Sramota ! Pokrite se usima !

Бранко Стеванович

13.09.2013. 07:04

Drugim recima neka sama sebe finansira, a mi cemo joj posle refundirati troskove. A sta ako nema da ode? Sramota!

pit

13.09.2013. 07:51

i ovo je dokaz kako je jadna srbija i vlada. gdje su ta djubrad od biznismena da joj plate smjestaj i sve sto ide uz to , pa ona predstavlja i njih iste one koji su pokrali i njene roditelje kao i stotine hiljada gradjana srbije pa da nisu u stanju da plate djevojci sto zasluzuje , jer ovo joj je mozda i odskocna daska za dalji zivot. ubijate sve sto valalja u toj jadnoj zemlji. ovo je dokaz da mi nismo bas toliko sirokogrudan narod kako se predstavljamo onima kome ne treba. NAJVECA SMO SRAMOTA

ava

13.09.2013. 14:54

a zasto bi joj dali pare, i to 300.000 din, malo li je?!!.... Sama je odlucila da se prijavi za takvo takmicenje, treba i sama da se snadje (postoje sponzorstva npr odredjenih firme i sl., ne vidim uopste potrebu da to Opstina radi)... Ne daju pare ni za mnogo ozbiljnije stvari poput npr zdravlja dece, stipendije, itd...

Vitez

13.09.2013. 15:44

Mira Marković je iz Požarevca i dobro nas je promovisala. More bolje očistite taj grad od đubreta.

sotir1964

15.09.2013. 18:27

Kada je moja ćerka tražila da joj grad pomogne sa 80 000 dinara koliko joj je falilo da specijalizira zaštitu bilja, nije joj odobreno. Možda je bolje bilo da je rekla da joj treba za manekenstvo.

noname9966

09.10.2013. 23:53

@sotir1964 - u pravu si brate..mada "manekenkama" sami daju...i bez trazenja... nego,daj joj podrsku,sve je ovo prolazno...pave vrijednosti ce uvjek biti -prave.

lola

28.09.2013. 18:51

ne razumem zasto se cudite para nema ni za vaznije stvari ,ko organizuje taj neka finansira jel taj ce i da zaradi . da je nasa mis bas nesto prelepa nije,imamo mi lepsih devojaka od nje koje bi zauzele bolje mesto.