"SVI ĆE DA VISE SA GRANA": Predsedniku Vučiću upućene užasne pretnje! (FOTO)
NOVE pretnje su upućene predsedniku Srbije, Aleksandru Vučiću i celoj Srpskoj naprednoj stranci, ovog puta od jednog od korisnika društvene mreže “Tviter”.
Foto: Tanjug/Tara Radovanović
Naime, predsednik Vučić je juče na Tviteru čestitao formiranje Vlade Crnoj Gori i poželeo im sve najbolje.
Nakon toga, oglasio se korisnik ove društvene mreže koji se potpisuje kao Garrett Benjamin koji je u komentarima pretio predsedniku i celoj Srpskoj naprednoj stranci.
On je napisao: – Ceo SNS će da visi sa grana. Svi. Vučić, Brnabić, Mali, Tabaković...
Foto: Printskrin Tviter
Preporučujemo
DAČIĆ OSUDIO GNUSNE PRETNjE SMRĆU PREDSEDNIKU SRBIJE: Tražim hitnu reakciju nadležnih!
18. 11. 2020. u 20:55
PALMA: Uhapsiti Noga zbog pretnji predsedniku Srbije i njegovoj porodici!
26. 11. 2020. u 19:37
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (195)