"RAZOČARAN SAM": Bojan Jovanović iz Leposavića raskinuo ugovor o zakupu lokala sa Rašićevom strankom

BOJAN Jovanović iz Leposavića, koji je do skoro izdavao lokal u centru opštine stranci Za slobodu, pravdu i opstanak, koju vodi Nenad Rašić, odlučio je da raskine ugovor o zakupu i sa svog objekta prekreči sav promotivni predizborni materijal te stranke jer se, kako kaže za Kosovo onlajn, razočarao zbog „Rašićeve antisrpske politike“.

РАЗОЧАРАН САМ: Бојан Јовановић из Лепосавића раскинуо уговор о закупу локала са Рашићевом странком

Foto: Kosovo online

 - Ne želim da se ime moje porodice na bilo koji način više dovodi u vezu sa Rašićem, niti ga više podržavam zbog svega što radi protiv interesa srpskog naroda na Kosovu i Metohiji. Zato sam jutros i prekrečio sav predizborni materijal Rašićeve stranke sa svog lokala i raskidam sa njim svaki ugovor o saradnji - rekao je kratko Jovanović za Kosovo onlajn.

On je naveo da je jedina ispravna politika ona koja štiti i bori se za prava i boljitak srpskog naroda na prostoru Kosova i Metohije.

Foto: Kosovo online

Prethodnih dana, Rašićevu stranku napustilo je nekoliko istaknutih funkcionera i kandidata za poslanike, među kojima i Gordana Mihajlović iz Zubinog Potoka i Slađan Nikolčević iz Štrpca.

Nikolčević je nakon odluke o povlačenju, pre nekoliko dana rekao da je svestan da je delovanje Nenada Rašića zasnovano na ličnom interesu i da vodi u dalje podele i slabljenje položaja srpskog naroda na Kosovu i Metohiji.

Stranku je zatim napustila i Gordana Mihajlović, koja je takođe navela da je Rašićeva politika protiv interesa srpskog naroda na Kosovu i Metohiji.

(Kosovo onlajn)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

OSVEŽENJE, ADRENALIN I PORODIČNA ZABAVA: Vodič kroz najbolje akva-parkove u Srbiji ovog leta!