ŽIVOT MU JE UGROŽEN, U TOKU JE OPERACIJA! Nove informacije o Darku Glišiću koji je doživeo moždani udar
POZNATE su najnovije informacije o stanju ministra za javna ulaganja Darka Glišića, nakon što je jutros doživeo moždani udar.
Foto: Printscreen
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević je rekao da je stanje i dalje teško.
- Stigle su nam najnovije informacije o stanju Darka Glišića. Operacija je u toku, ali i dalje nema nikakvih prognoza, jako je teško stanje, život mu je ugrožen, u toku je hirurška intervencija. Tromb mu je zapušio krvni sud koji vodi do mozga. Jako je teško u ovakvim situacijama dati bilo kakve prognoze. Bogu se molimo da Darko bude bolje - kazao je Vučićević.
Uskoro opširnije
Preporučujemo
"NELjUDI - SRAM VAS BILO" Petković: Politički lešinari raduju se Darkovoj muci
05. 08. 2025. u 11:54
DARKO, BRATE, BORI SE KAO ŠTO SI UVEK ZNAO: Vučević uputio snažne reči Glišiću
05. 08. 2025. u 11:48
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
IRAN POSLAO JAVNU PORUKU SRBIJI: "Vi i mi smo simbol otpora i prkosa - ostaćemo jaki i ujedinjeni"
"OD BEOGRADA do Teherana, vidljiv je isti obrazac nasilja i nepoštovanja međunarodnog prava i ljudskih života."
25. 03. 2026. u 20:54
Komentari (0)