EKOSTRAŽA UDARILA NA MARINIKU: U blokaderskoj opoziciji se više ne zna ko koga napada! (FOTO)

В.Н.

31. 07. 2025. u 08:52

BOJAN Simišić iz nevladine organizacije ''Eko straža'' udario je ni manje ni više nego na Mariniku Tepić.

ЕКОСТРАЖА УДАРИЛА НА МАРИНИКУ: У блокадерској опозицији се више не зна ко кога напада! (ФОТО)

Foto: Printkskrin

- Kada je Savo rešio da izađe na izbore vaša članica je na predsedništvu rekla da je on meta, kampanju BG izbora ste usredsredili na njega. Urnisali ste Ćutu kada je rešio da uđe u politiku, sasvim solidno polivali (meni ne preterano drag) ZLF, vodili ste kampanju protiv Narodne kako nema šanse da pređe cenzus i kako će se osipati glasovi. Vodili kampanju protiv Tadića i Radulovića. Na nas ste pustili onog Čarlija i Konsoljerea kada je Dragan Đilas izjavio da su MHE bila greška i kako neće gasiti termoelektrane. Sada ste opičili po Dojčinoviću i KRIK-u. Imate najagresivniju bot centralu posle SNS-a. - poručio je Simišić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OTMICA PREDSEDNIKA VENECUELE Maduro se izjasnio nevinim: Ja sam pošten čovek; Kina -Niko neće biti svetski policajac; Počeo lov na izdajnike

OTMICA PREDSEDNIKA VENECUELE Maduro se izjasnio nevinim: Ja sam pošten čovek; Kina -Niko neće biti svetski policajac; Počeo lov na izdajnike

SAD su u subotu u vojnoj akciji u Karakasu otele predsednika Venecuele Nikolasa Madura i njegovu suprugu Siliju Flores, koji su sprovedeni u Gradsku pritvorsku jedinicu u Njujorku, gde će im se suditi po optužnici za krijumčarenje narkotika. Pratimo uživo najnoviji razvoj događaja nakon dramatične američke operacije u Venecueli.

05. 01. 2026. u 08:27 >> 19:46

Komentari (20)

NE DOTIČE IH PISANJE MEDIJA: Čeda je LJUBAV - ponosan sam što ga imam