BLOKADERKA PROBALA DA PROBIJE BLOKADU: Za njih ne važe sopstvena pravila (FOTO)
Na raskrsnici kod Prve osnovne škole među blokaderima je i Pavle Cicvarić. Na toj raskrsnici već je došlo do manjeg incidenta kada je žena sa crvenim automobilom prošla da prođe kroz raskrsnicu.
Foto: Novosti
Blokaderi su je odmah okružili, a tu se našla i policajka koja je nešto objašnjavala ženi vozaču.
Foto: Novosti
Ta žena je, kako su rekli neki prisutni, takođe blokaderka, koja je pokušala da prođe pre blokade sa automobilom.
Foto: Novosti
Upravo sledi rokada blokadera, odnosno oni koji su blokirali.
Preporučujemo
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (3)