FUNKCIONER STRANKE BORISA TADIĆA PORUČIO: Tako je Emina, Srbi su genocidni narod!

Novosti online

25. 06. 2025. u 16:14

FUNKCIONER stranke čiji je lider Boris Tadić Dragoslav Ljubičić podržao je skandalozni istup o Srebrenici Emine Spahić na Novoj S.

ФУНКЦИОНЕР СТРАНКЕ БОРИСА ТАДИЋА ПОРУЧИО: Тако је Емина, Срби су геноцидни народ!

Foto: Printskrin/Nova

- Što više hejta na divnu Eminu Spahić, ona meni nekako sve draža i draža. Dete, ne osvrći se, ništa pogrešno i ništa loše nisi rekla, šta više. Ko nije osetio stid zbog nepočinstva pojedinaca iz svog naroda, nije ništa bolji od tih zločinaca - napisao je on na Iksu.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (0)

IMAM DOVOLJNO NOVCA DA NE MORAM DA PEVAM Olja Karleuša otkrila istinu o povlačenju sa estrade