BLOKADERI KAO ZVERI KIDIŠU NA PROFESORA: Fašizam najgore vrste - Zlikovci hoće da čovek umre u kolima hitne pomoći (VIDEO)
ZLIKOVCI blokaderi i opozicijaispred Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja (DIF) u Novom Sadu, zlostavljaju dekana i profesore tog fakulteta.
Printskrin
Dekan Patrik Drid je u jednom momentu krenuo da izađe iz zgrade, kada su ga napali divljaci blokaderi, te je zavšio u kolima hitne pomoći.
U fizičkom nasilju i „proterivanju“ dekana kod bočnog ulaza u fakultet, učestvovili su nasilnici Brajan Brković i Dinko Gruhonjić.
Dekan fakulteta se trenutno nalazi u kolima hitne pomoći, koja su trenutno blokirana od strane nasilnika. Oni ne dozvoljavaju kolima Hitne pomoći da napuste to mesto.
Mučki napali dekana DIF - ovako su blokaderi pokušali linč
"J*EBI MU MAMU": Oborili dekana DIF-a na zemlju - uznemirujuće scene u Novom Sadu
Divljaci blokaderi kao zveri nasrnuli su na profesora Drida uz jezive psovke.
Preporučujemo
DEKAN RAZBIO BLOKADU DIF-A U NOVOM SADU: Odmah se našao na udaru blokadera (VIDEO)
25. 04. 2025. u 13:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GDE TI JE LjUBAVNICA?!" Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: "Pet godina mlađa"
GOŠĆA je iz čista mira postavila neočekivano pitanje...
04. 07. 2026. u 01:24
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)