ONI SU LIGA BEZ BRIGA: Vučić - SNS ima rejtign 48,7 odsto i zato opozicija neće izbore

Новости онлајн

28. 01. 2025. u 20:41

PREDSEDNIK Srbije Aleksljandar Vučić obraća se građanima nakon što je prethodno će učestvovao na vanrednoj sednici Vlade Srbije u 19 časova, u Palati Srbija.

ОНИ СУ ЛИГА БЕЗ БРИГА: Вучић - СНС има рејтигн 48,7 одсто и зато опозиција неће изборе

Foto: Tanjug

Kaže da je sad rejting SNS na 48,7.

- Oni tih briga nemaju. Oni su n 1,2 ili 1,6%. To je liga bez briga. Njima je samo bitno da se dočepaju Roleks kluba, a baš ih briga koliko u narodu imaju glasova, već da li imaju nekoga da ih dovede na vlast - rekao je Vučić.

Pita što neće izbore, ako je tačno da SNS pada rejting.

- Ni sami ne veruju u sopstvene laži - rekao je on.

Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević ranije danas podneo je neopozivu ostavku na tu funkciju i naveo da je tu odluku doneo nakon sinoćnjih događaja u Novom Sadu kada su napadnuti studenti.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

MEĐUNARODNI DAN VOLONTERA: Snaga zajedništva i solidarnosti