HRVATI VOĐE BLOKADA NA FON-U U BEOGRADU: Još jedna potvrda snažnog hrvatskog upliva u pokušaje destabilizacije Srbije (FOTO)
KAKO ekskluzivno saznajemo, vođe blokade Fakulteta organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu su braća blizanci što je posebno interesantno ako se ima u vidu da su njih dvojica državljani Hrvatske.
Nikola Obradović
Ovo je još jedna u nizu potvrda snažnog hrvatskog upliva u aktuelne pokušaje destabilizacije sveukupne situacije u Srbiji, posebno kroz brutalnu zloupotrebu studentske populacije i blokada naših fakulteta i univerziteta.
Podsećamo da je naš list prethodnih dana već izveštavao o velikoj grupi hrvatskih „studenata“, tesno povezanih i instruisanih od strane hrvatske tajne službe Sigurnosno-obaveštajne agencije (SOA), koja je boravila u Beogradu u cilju podstrekivanja tenzija i eskalacije prilika na blokiranim fakultetima.
Međutim, odlučnom reakcijom države Srbije i njenih institucija, njihovi planovi su „pali u vodu“, te se ova grupa neobavljenog posla, uz adekvatan ispraćaj i tradicionalnu srpsku gostoljubivost, pokunjeno vratila u Hrvatsku da „prenese pozdrave kolegama iz SOA“.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ĐOKOVIĆ SAZNAO RIVALA: Evo protiv koga će igrati u drugom kolu Mastersa u Sinsinatiju
Srpski teniser Novak Đoković igraće u drugom kolu mastersa u Sinsinatiju protiv Argentinca Tijaga Tarantea.
14. 08. 2026. u 09:46
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
PUTIN POTPISAO "ZAKON O GRAĐANSKOJ SMRTI" Za Ruse u inostranstvu: "Kazna će ih stići - moraju da shvate!"
RUSKI predsednik Vladimir Putin potpisao je zakon kojim se uvode nova ograničenja za državljane koji žive u inostranstvu, a koje su vlasti osudile za krivična dela ili određene prekršaje.
12. 08. 2026. u 17:59
Komentari (0)