„AKO NE BUDE SANKCIJA SRBIJI - NEĆE BITI NI DIJALOGA": Nova Kurtijeva provokacija pred odlazak u Brisel
PREMIJER privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti je uoči sastanka najavljenog za sutra u Briselu rekao da ako nakon dešavanja u Banjskoj Srbiji ne budu uvedene sankcije, neće biti ni dijaloga, piše Reporteri.
Foto: Profimedia
- Ako ne bude kazni i sankcija Srbiji nakon onoga što su uradili, definitivno neće biti dijaloga. Završićemo bez uspeha u upravljanju krizom i potpuno ćemo zaboraviti na normalizaciju - rekao je Kurti.
Portparol EU Peter Stano potvrdio je da je u četvrtak u Brisel pozvan Kurti i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
- Lideri su pozvani da učestvuju na sastanku podrške dijalogu na marginama sastanka Evropskog saveta kasnije ove nedelje - rekao je Stano.
(Kosovo onlajn)
BONUS VIDEO:
DO ZUBA NAORUŽANI: Pogledajte kako Kurtijevi specijalci sa teškim naoružanjem terorišu po Mitrovici
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (1)