SAOPŠTENJE SRPSKE LISTE: Kurti izneo brutalne neistine da su Vučićeva deca kriva za događaje u Banjskoj
PREDSTAVNICI Srpske liste izdali su saopštenje gde su osudili premijera lažne države Aljbina Kurtija za napad na decu predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
foto srpska lista i d.z.
- Neverovatno je koliko je Aljbin Kurti, pored svog antisrpskog karaktera, opsednut porodicom predsednika Aleksandra Vučića, pa ne propušta da prođe ni mesec dana a da ne izmisli neku laž i optuži ili uputi uvredu čak i deci porodice Vučić.
U nameri da poveže tragične događaje u Banjskoj sa srpskom državom, sada je otišao korak dalje, i sa svojim potrčkom Svečlom izmislio priču da je u te događaje umešan čak i predsednikov sin, Danilo Vučić!?
Ne može Kurti da razume i prihvati, a ni kvazi opozicija u Beogradu, da deca predsednika Srbije vole svoju otadžbinu i svoje Kosovo i Metohiju, i da neće prestati mirnim sredstvima to da brane i čuvaju, jer im poreklo i vaspitanje ne dozvoljavaju da budu drugačiji od svog oca i većinskog svog naroda.
Ove brutalne neistine još jednom potvrđuju koliko laži plasiraju predstavnici antisrpskog Kurtijevog režima, pokušavajući da time opravdaju svoje diktatorske i fašističke poteze kojima se već dve godine kinji i proteruje srpski narod sa Kosova i Metohije - navodi se u saopštenju.
Preporučujemo
VUĆIĆ O ZVEZDI: Ne znam šta će Zvezda da uradi, bio bih srećan da igra fajnal for
12. 03. 2026. u 22:47
VUČIĆ IZNEO CRNE PROGNOZE ZA SVET: Ljudi budite mirni! Mi ćemo Srbiju da sačuvamo i ostavimo u miru, drugi neka sada ratuju
12. 03. 2026. u 21:01 >> 22:45
NA GRANIČNOM PRELAZU BADOVINCI: Sprečen pokušaj krijumčarenja četiri raketna bacača
12. 03. 2026. u 22:43
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)