NAKON BATINA SRPSKIM MLADIĆIMA IZ GRAČANICE ODREĐEN PRITVOR: Nastavlja se teror Aljbina Kurtija
DVOJICI srpskih mladića A. M. (24) i M. M. (19) određen je pritvor od 48 sati, a njima se na teret stavljaju dva krivična dela - napad na službeno lice i ometanje službenog lica u vršenju dužnosti, saznaje Kosovo onlajn.
Foto: Printsrkin
Srpski mladići se trenutno nalaze u bolnici u Gračanici, s obzirom na to da su povređeni tokom privođenja od strane tzv. kosovske policije.
Gradonačelnica opštine Gračanica Ljiljana Šubarić rekla je sinoć da je prilikom privođenja dvojice srpskih mladića, nad jednim od njih upotrebljena prekomerna sila od strane pripadnika kosovske policije.
- Jedan mladić je i dalje na posmatranju i dok ne dobijemo izjavu lekara, ne možemo da pričamo o tome kakvo je njegovo zdravstveno stanje. Od policije nismo dobili nikakav izveštaj, čeka se odgovor Regionalne istražne komisije. Narod je vidno uznemiren - rekla je sinoć Ljiljana Šubarić.
BONUS VIDEO: ČESTITA PORODICA NE ŽELI DA PRODA SVOJE IMANjE: Kod Vučitrna zapaljena povratnička kuća
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ORBAN SE OGLASIO ZBOG SITUACIJE U ZEMLjI: Izdao hitno upozorenje
LIDER mađarske opozicione stranke Fides i bivši premijer zemlje Viktor Orban optužio je danas vladu stranke Tisa da vodi zemlju ka diktaturi, nakon polemike izazvane izjavama bivšeg predsednika Janoša Adera o planiranim smenama državnih funkcionera.
05. 07. 2026. u 12:34
Oglasila se Kosjerina posle vesti da je Mirka menja u kvizu "Ja volim Srbiju": "Tako su stajale stvari..."
VEST da bi glumica Mirka Vasiljević od septembra mogla da preuzme voditeljsku ulogu u kvizu "Ja volim Srbiju", umesto dosadašnje voditeljke Dragane Kosjerine, izazvala je veliku pažnju javnosti.
05. 07. 2026. u 21:54
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)