SRPSKA LISTA: Nadležni da reaguju i spreče napade na Srbe na KiM
15. 02. 2022. u 00:07
SRPSKA lista najoštrije je osudila večerašnji napada na dvoje maloletnih Srba u Starom Gracku u opštini Lipljan, zahtevajući od nadležnih organa da hitno reaguju i spreče napade na srpski narod na KiM.
Povezane vesti
NIKO IH NE KAŽNJAVA, PA SE NE ZAUSTAVLJAJU: Napadnuta Srpkinja u Južnoj Mitrovici - Obili joj i opljačkali auto
SERIJA nekažnjenih napada na Srbe na Kosovu i Metohiji, kako od strane pojedinaca, tako i od strane institucija samoproglašene države, mogla je dovesti samo do toga da se ovakvo jezivo ponašanje ponavlja, a ovoj surovoj i dobro uigranoj matrici, na žalost, svedoci smo sve češće i češće.
15. 03. 2026. u 15:30
Najnovije iz rubrike
Toliko o želji za pravdom i pijetetu: Istekao rok, a Filozofski fakultet još uvek ćuti o stradaloj studentkinji
Zaštitnik građana Zoran Pašalić izjavio je danas da ta institucija još čeka odgovor Filozofskog fakulteta Univerziteta u Beogradu na 25 pitanja koja su upućena u vezi sa stradanjem studentkinje tog fakulteta.
27. 04. 2026. u 20:06
Vučićeva lekcija strancima iz istorije: Beograd je bombardovan, a drugi su dočekivali nemačke trupe sa cvećem
EKSKLUZIVNI intervju koji je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao britanskom novinaru Alisteru Kembelu u podkastu "Ostalo je politika" objavljen je na platformi Epla.
27. 04. 2026. u 20:00
Totalni fijasko šačice blokadera u Vrbasu! Pogledajte kako su pokušali da miniraju sastanak i šta im je lider SNS poručio!
OPŠTINSKI odbor Srpske napredne stranke kojem je prisustvovao lider naprednjaka Miloš Vučević, održao je dobar i sadržajan sastanak u Vrbasu, gde ga je veliki broj građana dočekao aplauzom, dok je šačica blokadera uzvikivala uvredljive poruke.
27. 04. 2026. u 19:45
Brdar žestoko o blokaderima: Ruše zemlju radi vlasti, to je lenjinistička politika
U komentaru na aktuelna politička dešavanja i proteste, Milan Brdar izneo je kritički stav o delovanju opozicionih aktera i blokada na razvoj Srbije.
27. 04. 2026. u 18:00
Blokada ili prazna raskrsnica? Nova S broji "stotine", a jedva ima šaka jada ljudi
BLOKADERI ponovo sami sebi skaču u usta.
27. 04. 2026. u 17:59
Komentari (0)