PRVI PODACI O IZLAZNOSTI: Oglasila se Republička izborna komisija
REPUBLIČKA izborna komisija je na konferenciji koja je počela u 11 časova saopštila da je izlaznost na referendumu o izmenama ustava do 10 časova glasalo 3.61 posto od ukupnog broja upisanih birača na teritoriji Srbije.
Foto: Tanjug
Dimitrijević je rekao da ovo jeste manja izlaznost u odnosu na prethodne izbore, ali da se očekuje "skok" izlaznosti do kraja dana.
Iz RIK su rekli da nije bilo većih neregularnosti, i da su na snazi posebna pravila zbog pandemije korona virusa.
Pravo glasa ima 6.510.323 birača koji se izjašnjavaju i na nešto više od 8.000 biračkih mesta.
BONUS VIDEO: PERFORMANS U KOSOVSKOJ MITROVICI: Srbi ipak glasaju i pored pritisaka Prištine
Preporučujemo
SINIŠA MALI GLASAO NA REFERENDUMU: Ministar finansija obavio svoju građansku dužnost
16. 01. 2022. u 09:25
GLASAČKI LISTIĆ ZA SLOBODU: Mladi Kosovske Mitrovice na peformansu jasno rekli šta žele
16. 01. 2022. u 09:04
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)