TEŽAK UDES U SREMSKIM KARLOVCIMA Poginula žena pešak, povređen muškarac
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći jutros na ulazu u Sremske Karlovce, poginula je zasada nepoznata žena, dok je muškarac starosti 27 godina lakše povređen.
Foto: Depositphotos
Prema rečima dr Zorana Krulja portparola Službe hitne pomoći, njihova lekarska je intervenisala u 7.20, ali su, nažalost mogli samo da konstatuju smrt ženske osobe. Dvadesetsedmogodišnjak je pregledan na licu mesta i zbrinut.
Nesreća se dogodila na Karlovačkom drumu, na ulazu u Sremske Karlovce, a nesrećna žena je nastradala kao pešak. Policija je na mestu nesreće i obavlja uviđaj.
Preporučujemo
TEŠKA SAOBRAĆAJKA U ZAJEČARU: Kombi pokosio biciklistu, poginuo na mestu nesreće (FOTO)
26. 10. 2020. u 20:43
NOVI DETALjI TRAGEDIJE KOD ČAČKA: Vatrogasci morali da seku kombi, vozač poginuo
26. 10. 2020. u 19:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GDE TI JE LjUBAVNICA?!" Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: "Pet godina mlađa"
GOŠĆA je iz čista mira postavila neočekivano pitanje...
04. 07. 2026. u 01:24
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)