REKORD NA AUTO-PUTEVIMA Za vikend prošlo 803.074 vozila
SRPSKIM auto-putevima proteklog vikenda prošao je rekordan broj vozila - 803.074. "Putevi Srbije" poručuju da su zabeležili najintenzivniji saobraćaj od početka letnje sezone.
Foto: I. Marinković
Brojka je u odnosu na isti vikend prethodne godine veća 54,1 odsto, dok u odnosu na 2019. gopdine vozila prošlo za 9,4 odsto više.
- Pored najjačeg vikenda beležimo i rekorde na pojedinim čeonim naplatnim stanicama - kažu u "Putevima Srbije". - Najveći protok vozila za dane vikenda ostvaren je na naplatnim stanicama: Beograd - 215.186 vozila i Stara Pazova - 131.250 vozila. Najveći protok vozila u jednom danu beležimo na naplatnim stanicama: Beograd - 75.154 vozila , Obrenovac - 26.999 vozila i Preljina - 19.597 vozila.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
GRAĐEVINSKA DOZVOLA ZA RUŠENjE? Evo koje objekte smete da uklonite na svoju ruku
13. 05. 2026. u 12:55
RUSKI VOJNI STRUČNjAK: Jedan udar "orešnika" i "sarmata" može da uništi čitav NATO u Evropi
KOMBINOVANO lansiranje raketnih sistema „sarmat“ i „orešnik“ sposobno je da neutrališe celu vojnu infrastrukturu Severnoatlantske alijanse u Evropi, rekao je za ruske medije Aleksandar Stepanov, vojni stručnjak Instituta za pravo i nacionalnu bezbednost Ruske predsedničke akademije za nacionalnu ekonomiju i javnu upravu (RANHEGA).
13. 05. 2026. u 12:29
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
"NE MOŽEMO DA POBEDIMO, PREJAKI SU!" Putinov čovek iznenadio izjavom na ruskoj državnoj televiziji
POZNATI ruski reditelj i propagandista Karen Šahnazarov rekao je da Rusija ne može da pobedi Ukrajinu, da je protivnik prejak i da je u interesu Rusije da što pre okonča rat.
11. 05. 2026. u 19:09
Komentari (0)