BEZOBRAZLUKU NIKAD KRAJA: Bahati vozač zauzeo čak dva parking mesta, građani šokirani (FOTO)
BAHATI vozači koji ne poštuju saobraćajne propise i nepropisno se parkiraju, mogu se videti "na svakom ćošku".
Foto: Printskrin
Veoma često, ostali vozači imaju problema zbog ovakvih "bisera", a jedan od najskorijih osvanuo je na društvenoj mreži Tviter.
Kako je objavila jedna korisnica ove društvene mreže, vozač je svoj automobil marke porše, ostavio na čak dva parking mesta! Tačnije zauzeo je pola jednog i pola drugog, te je tako onemogućio ostalima da se parkiranju pored njega na tom delu parkinga.
- Kako se na srpskom kaže džiber? Vozač kajena - napisala je korisnica Tvitera koja je podelila ovu objavu.
(Kurir)
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)