VREMENSKA PROGNOZA ZA 1. DECEMBAR: Sunčano i toplije, od četvrtka uveče opet naoblačenje
U SRBIJI će vreme ujutro biti pretežno oblačno, ponegde na severoistoku i istoku sa kratkotrajnom kišom i snegom, po kotlinama uz maglu.
Foto: D. Balšić
U toku dana očekuje se pretežno sunčano i toplije. Ponegde po kotlinama magla će se zadržati i tokom prepodneva.
Vremenska prognoza za Beograd
U Beogradu će jutro biti pretežno oblačno, dok će u toku dana biti pretežno sunčano i toplije.
Prognoza za narednih sedam dana
Prema prognozi za narednih sedam dana, u Srbiji će u četvrtak biti toplo, uz postepeno naoblačenje, dok je po podne i noću na severu moguća kiša.
U petak će biti oblačno, mestimično sa kišom, u planinama sa snegom, a u toku noći sneg će ponegde biti moguć i u nižim predelima.
U subotu se očekuje hladno, sa jutarnjim mrazem, a u toku dana će doći do delimičnog razvedravanja. Zatim pretežno oblačno, mestimično s kišom, u planinama sa snegom. Kratkotrajni sneg moguć je ponegde i u nižim predelima.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
RUSKI VOJNI STRUČNjAK: Jedan udar "orešnika" i "sarmata" može da uništi čitav NATO u Evropi
KOMBINOVANO lansiranje raketnih sistema „sarmat“ i „orešnik“ sposobno je da neutrališe celu vojnu infrastrukturu Severnoatlantske alijanse u Evropi, rekao je za ruske medije Aleksandar Stepanov, vojni stručnjak Instituta za pravo i nacionalnu bezbednost Ruske predsedničke akademije za nacionalnu ekonomiju i javnu upravu (RANHEGA).
13. 05. 2026. u 12:29
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)