NAJVIŠE PRIZNANJE OPŠTINE IVANJICA: Ministru Vulinu uručena Junska nagrada
MINISTRU unutrašnjih poslova Aleksandru Vulinu u sklopu obeležavanja Dana opštine Ivanjica uručena je Junska nagrada, najviše priznanje te opštine, za zasluge, saradnju i pomoć tokom vanredne situacije 2020. godine, nastale usled elementarnih nepogoda koje su zadesile taj kraj i okolinu i pomoći tokom pandemije virusa Kovid-19.
Foto: MUP
Po uručenju nagrade, ministar Vulin istakao je da je Srbija danas jača i bolja, brojnija i radosnija i ponosna što je vodi predsednik kakav je Aleksandar Vučić za koga je Ivanjica jednako važna kao i svi ostali krajevi Srbije.
- Niste vi ovo priznanje dali meni, dali ste ga svim onim muškarcima i ženama iz Sektora za vanredne situacije, Ministarstva unutrašnjih poslova i Vojske Srbije koji su bili tu sa vama i uz vas kada je bilo teško i kada je od njihovog požrtvovanja zavisio život i zdravlje ljudi - rekao je ministar Vulin.
Ministar Vulin je naglasio da je kao ministar rada i zapošljavanja i odbrane imao izuzetno uspešnu saradnju sa Opštinom Ivanjica i da je ta saradnja i danas kada je na čelu Ministarstva unutrašnjih poslova podjednako uspešna. Ministar je dodao da je građanima ove opštine zahvalan na doprinosu koji su dali državi.
- Kao ministar unutrašnjih poslova, zahvalan sam vam na danima u kojima ste pripadnike Sektora za vanredne situacije primili kao svoje, delili sa njima radost i cenili što su tu, ne zato što su za to plaćeni, već što ste razumeli da i oni imaju porodice, kuće i da i za njih neko brine - naglasio je ministar Vulin, koji je dobio priznanje Opštine Ivanjica na svečanosti koja je upriličena povodom Dana te opštine.
Preporučujemo
PROLEĆE NA PRAGU, Evo kada sledi promena Vremenska prognoza za petak, 27. februar
27. 02. 2026. u 00:15
SVETINjA KOJA VEKOVIMA MIROTOČI: Čudesna snaga groba Svetog Simeona u Studenici (FOTO)
26. 02. 2026. u 19:30
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)