MEĐEDOVIĆ IMA PLASMAN KARIJERE: Može li Srbin do trećeg kola?
HAMAD Međedović će u drugom kolu Astane za protivnika imati Aleksandra Ševčenka.
FOTO: M. Vukadinović
Srpski teniser igra jako dobro u poslednje vreme, vezao je šest pobeda i pre nekoliko nedelja je osvojio čelendžer u Španiji.
Turnir u Astani je dobro počeo, na samom startu je eliminisao sunarodnika Lasla Đerea.
Stariji Srbin je imao bolove u predelu vrata te je bio prinuđen da preda meč početkom drugog seta.
Hamad trenutno zauzima 120. poziciju na rang-listi, što mu je ujedno i plasman karijere.
Njegov današnji protivnik je Rus koji je u prvom kolu bio bolji od Botika van de Zandshulpa.
Ševčenko je pre dve nedelje u Ščećinu morao da preda meč Vitu Korpivi, ali pre dva dana smo videli da je povreda prošlost.
Momak iz Rostova ima više iskustva na velikim turnirima i verujemo da će to danas presuditi.
NAŠ TIP: Ševčenko - Međedović 1 (kvota 2,11)
Preporučujemo
Majkl Džordan u neverici zbog Srbina: Evo šta je sad uradio Nikola Jokić
Nikola Jokić briljira na NBA parketima, drugu godinu zaredom je obezbedio da završi ligaški deo sezone sa tripl-dabl prosekom u statistici, a američka javnost kao da se tek sada upoznaje - koliko je nestvaran srpski košarkaš.
20. 04. 2026. u 19:45
Vratila mu se! Ana Ivanović se u julu razvela od Bastijana Švajnštajgera, a danas... (FOTO)
"Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger su se razveli". Tako su javljali mnogi svetski mediji, nakon početne informacije u nemačkom Bildu kako slavni sportski par više ne živi zajedno. Potom se činilo da stvari nisu tako crne između njih dvoje, ali... Zapravo, baš jesu. Sada svako od njih živi svoj život - i, izgleda, uživaju. Toliko da se Ana vratila staroj ljubavi.
20. 04. 2026. u 18:16
Šok promena pravila fudbala! Ofsajd promenjen na neverovatan način, pao i prvi gol - više ništa neće biti kao do sada! (VIDEO)
Došlo je vreme za novu promenu fudbalskih pravila. I to onih koji se tiču ofsajda.
20. 04. 2026. u 17:01
Komentari (0)