NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za nedelju

В.М.

13. 04. 2025. u 07:20

ZA danas smo vam spremili četiri predloga.

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: Тип - тикет за недељу

FOTO: EPA

Nedelja

15.00 Čelsi - Ipsvič 1 (1,28)

15.00 Vulverhempton - Totenhem GG (1,58)
16.15 Alaves - Real Madrid 2 (1,65)
20.45 Lacio - Roma X (3,10)

Ukupna kvota: 10,34

Čelsi se bori za Ligu šampiona i mora slaviti protiv tima koji samo još matematički nije ispao iz Premijer lige.

Totenhem će verovatno odmarat par bitnih igrača za revanš četvrtfinala Lige Evrope, dok Vulverhempton igra rasterećno posle prošlonedeljne pobede nad Ispvičom, trebali bi gledati ujednačen, zanmiljiv meč i tipujemo gol-gol koji je često prolazan na njihovim međusobnim duelima.

Nakon jučerašnjeg trijumfa Barse nad Leganesom, Real ne sme sebi dozvoliti kiks kako bi održao korak za liderom.

Lacio i Roma se bore za plasman u Ligu šampiona, ni jedni ni drugi ne žele da izgube od glavnog rivala i budu ti koji su mu dopustili da se domogne Lige šampiona, zbog toga očekujemo nešto oprezniju igru sa obe strane i verujemo da vredi probati "iks".

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.

06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01

Komentari (0)

Vaseljenski patrijarh Vartolomej I i predsednik kompanije Tasyapı Emrulah Turanli: Vizija koja povezuje Istanbul i Srbiju