NEKADAŠNJI ŠAMPION EVROPE BLIZU OSMINE FINALA: Karabagu ostala samo teorija, ali "konjušari" se nikada ne predaju
U okviru sedmog kola Lige Evrope Karabag će ugostiti nekadašnjeg prvaka Evrope.
Foto: Profimedia
Galimatijas oko imena rumunskog velikana odavno je svima poznat, ali starijim ljubiteljima fudbala, u koje spada i autor ovog teksta, teško je da preko usta i tastature prevali FK FCSB, dakle, u Azerbejdžanu gostuje Steaua.
Samo je Rendžers uspeo da savlada Steauu, dok je Karabag s druge strane uspeo da pobedi samo Bode/Glimta.
Stoga je jasno da samo pobeda daje kakvu-takvu nadu "konjušarima" u prvom ikada susretu nekog azerskog i rumunskog kluba. Ipak, Steaua je blagi favorit i podržavamo naše susede da će se sa stadiona "Tofik Bahramov" vratiti neporaženi.
NAŠ TIP: X2 (kvota 1,67)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
PAVLOVIĆ DOČEKAO SVOJU ŠANSU: Povrede i suspenzije primorale Konseisaa da uvrsti Srbina u startnu postavu Milana
22. 01. 2025. u 09:14 >> 11:20
RUSIJA SLAVI: Estonija krenula da zarije nož u leđa Rusima - evo šta je upravo doživela
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu bile tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca, ali... nastavak je ipak obradovao Ruse.
27. 01. 2026. u 12:45
DONALD TRAMP OVO NIJE OČEKIVAO: Stigla mu je vest kojoj se nije nadao
Najnovije vesti iz fudbala su neočekivane, naročito za Amerikance i njihovog predsednika, Donalda Trampa, koji najavljuje najveći sportski spektakl svih vremena - Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026.
27. 01. 2026. u 20:00
HLADAN TUŠ IZ BARSELONE: Evroliga zadala udarac Zvezdi i Partizanu, ovo se „večitima” neće svideti!
IZVRŠNI odbor Evrolige zasedao je i doneo odluku koja se neće svideti Crvenoj zvezdi i Partizanu.
28. 01. 2026. u 18:08
Komentari (0)