GOLEADA U NAJAVI: Van Persijeva četa mora da se "pere" nakon bruke koju je doživela proteklog vikenda
U zaostaloj utakmici trećeg kola holandske Eredivizije sastaće se Tvente i Herenven koji ukrštaju koplja na "De Grolš vesteu" (20.00).
Foto: Profimedia
Herenven od ove sezone sa klupe predvodi legendarni Robin van Persi kojem je ovo prvi posao kao glavnom treneru nekog tima, a da mu neće biti lako video je proteklog vikenda kada se njegova ekipa susrela sa AZ-om koji ju je "počistio" sa terena slavivši više nego ubedljivo, rezultatom 9:1.
To je bi pravi "šamar" za današnje goste koji generalno nisu dobro počeli sezonu i na četiri odigrane utakmica osvojili su isto toliko bodova, pa zauzimaju donekle razočaravajuće 13. mesto na tabeli.
Priliku da se "iskupe" za bruku protiv AZ-a imaće danas na gostovanju Tventeu koji je nakon uvodnog trijumfa nad Nijmegenom (2:1) osvojio dva boda u naredne tri utakmice i tik je iznad Herenvena na tabeli, na 12. mestu.
Ako pogledamo istorijat međusobnih duela ovih timova, golovi ne bi trebali izostati, na minulih pet susreta viđeno je čak 20 pogodaka i samo jedanput igra 3+ nije bila prolazna.
Takođe, vredi napomenuti da su na pet mečeva Tventea ove sezone oba tima tresla mrežu, tako da je gol-gol više nego realan tip kada igra nekadašnji prvak Holandije.
NAŠ TIP: GG&3+ (kvota 1,80)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
AUSTRALIJAN OPEN 2026, FINALE: Novak Đoković ponižen kao nikada pre!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično neočekivane.
31. 01. 2026. u 15:23
NOVAK URLAO NA NjEGA KAD GA JE VIDEO POSLEDNjI PUT! Evo ko sudi Đoković - Alkaraz, finale Australijan opena! (VIDEO)
Organizatatori prvog grend slema u 2026. godini odlučili su da finale Australijan opena u muškoj, pojedinačnoj konkurenciji, u kome igraju Novak Đoković i Karlos Alkaraz, sudi Džon Blom.
31. 01. 2026. u 21:12
ŠOK TRANSFER KK CRVENA ZVEZDA! Stranac napustio crveno-bele usred sezone!
Najnovije vesti iz KK Crvena zvezda ne spadaju u uobičajene za sredinu sezone.
31. 01. 2026. u 17:00
Komentari (0)