MIODRAG KRIVOKAPIĆ: Srčani Harts u seriji

Ж. У.

23. 01. 2024. u 09:05

Trener u Seltiku o zaostalim mečevima najkvalitetnije lige Škotske

МИОДРАГ КРИВОКАПИЋ: Срчани Хартс у серији

Ilustracija

Škotska 1

Utorak

20.45 HARTS – DANDI 1

Sreda

20.45 Hibernijan – Rendžers 3+

20.45 St. Džonston – Aberdin GG

Fudbalere Hartsa je u prazničnim danima bilo teško „uhvatiti“. Tim iz Edinburga zasijao je punim sjajem, od četiri meča iz tog perioda slavlje je izostalo samo na utakmici sa Ros Kauntijem, (2:2). Sjajna forma dovoljan je razlog da ne posumnjam u novi trijumf srčanih domaćina nad Dandijem.

Hibernijan je dugo bez pobede. Na domaćem terenu mogao bi da je traži u okršaju sa Rendžersom. Gosti imaju bolji tim, kome je vrlina da se nadigrava. Kada se rivali uhvate ukoštac, golova bi moralo da bude kao pleve. Tri najmanje!

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSIJA U ŠOKU: Velika zvezda tenisa se odrekla ruskog državljanstva, druga za sedam dana!

RUSIJA U ŠOKU: Velika zvezda tenisa se odrekla ruskog državljanstva, druga za sedam dana!

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to naziva Rusija, i dalje se s posebnom pažnjom prati širom sveta, pa i prateći sportski segmenti koji se tiču sankcija ruskim i beloruskim sportistima. Najnovije vesti na tu temu ne tiču se direktno sankcija, ali svakako njihovih posledica. One su, naime, dovele do nove situacije koja se Rusima baš i neće svideti.

04. 12. 2025. u 13:20

Komentari (0)

Zajedno u humanitarnoj misiji „Hrana za sve“