OBRAČUN BIVŠIH LJUBIMACA GROBARA U POLUFINALU KUPA: ''Crno-beli'' su neporaženi na prethodnih 15 utakmica!
LAMIJA dočekuje PAOK u prvoj utakmici polufinala grčkog kupa.
FOTO: AP
Domaćin je doživeo dva uzastopna poraza i pokušaće da prekine taj crni niz pred svojim navijačima. Za vikend ga je PAO savladao rezultatom 2:0. Trenutno je poslednji na tabeli sa 12 osvojenih bodova i postigao je samo osam golova u dosadašnjem toku prvenstva. Što se tiče kupa, Lamija je prvo savladala Almonopos, nakon toga je bila bolja od Kaliteje, a u prošlom kolu je izbacila Apolon Paralimni. Ekipu je krajem prelaznog roka pojačao bivši srpski reprezentativac, Zoran Tošić koji je debitovao protiv Panatinaikosa.
PAOK igra odlično u nastavku sezone, treći je na tabeli i zaostaje samo pet bodova za liderom Panatinaikosom. U prošlom kolu ''crno-beli'' su remizirali sa Olimpiijakosom, 0:0. Gost je takmičenje u kupu započeo rutinskom pobedom u dvomeču protiv Kalamate ukupnim rezultatom 4:0, a u prošlom kolu je u velikom derbiju izbacio PAO. Savladao ga je u Solunu sa 2:0, dok je u Atini bilo 1:1. Redovan po desnom krilu ekipe sa ''Tumbe'' je naš reprezentativac Andrija Živković. Žile je ove sezone postigao tri gola i podelio isto toliko asistencija.
PAOK je slavio na poslednja četiri duela sa Lamijom.
Očekujemo da ''crno-beli'' odrade posao već u prvom kolu i pobede inferiornijeg protivnika.
NAŠ TIP: 2 (kvota 1,50)
Preporučujemo
CRVENA ZVEZDA HVATA POSLEDNjI VOZ! Šanse su sve manje i manje
09. 02. 2023. u 14:10 >> 14:10
CRNO-BELI NAPADAJU PLEJ-OF: U Minhenu ih čeka bivši trener!
09. 02. 2023. u 09:11
TADIĆ PREDVODI PROBUĐENE "KOPLjANIKE"! Tvente se nada iznenađenju u Enšedeu
09. 02. 2023. u 15:00 >> 15:01
HRVATSKA U NEVERICI: Evo šta su Srpkinje uradile u Dubrovniku
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - Srbije.
24. 03. 2026. u 19:20
BOSNA U ŠOKU: Selektor Velsa se za borbu za Mundijal spremao gledajući film i o Ratku Mladiću
Najnovije vesti iz fudbala su prilično nesvakidašnje. Bosna i Hercegovina se tu našla u centru pažnje. I rat kojim je rasparčana Jugoslavija, a u kojoj je srpskim vojnim snagama na teritoriji BiH rukovodio general Ratko Mladić.
24. 03. 2026. u 17:05
ZAPAD SE NERVIRA! Cela Rusija slavi, ovo je čekala godinama!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako.
24. 03. 2026. u 13:15
Komentari (0)