CEPIVO DANAS PRIMA 900 JAGODINACA: Interesovanje veliko - vakcinisano već više od 6.000 ljudi
11. 02. 2021. u 12:12

Foto: Z. Gligorijević
DRUGOG dana masovne revakcinacije građana Jagodine, uz koju je organizovana i vakcinacija, na punktovima Doma zdravlja i Sportske hale „Jassa“ Sinofarm vakcinu danas će primiti čak 900 Jagodinaca!
Od prvog dana imunizacije građana protiv virusa Kovid 19 do sada je vakcinisano više od 6.000 ljudi, a broj se iz dana u dan povećava, jer za imunizaciju i dalje vlada veliko interesovanje Jagodinaca, saznaju „Novosti“ od Marije Jovanović, pomoćnika gradonačelnika grada Jagodine za informisanje.

Foto: Z. Gligorijević
- Sve protiče u najboljem redu, organizacija je odlična. U prepodnevnim satima vrši se revakcinacija, a u popodnevnim od 15 do 20 sati imunizacija građana Jagodine. Svako ima termin od 5 do 10 minuta, nema gužve i redova i ispoštovali smo sve preporuke i mere od strane Kriznog štaba – ocenjuje Jovanovićka.
Preporučujemo

JAGODINCI PREDNJAČE U VAKCINACIJI: U gradu na Belici danas drugu dozu prima 210 meštana
10. 02. 2021. u 12:18

„ANIMIRANO PROLEĆE“: U Jagodinskom Kulturnom centru planiraju programe posvećene mladima
08. 02. 2021. u 15:49

OBNOVA HRAMA SAMOUKIH: Muzej naivne i marginalne umetnosti u Jagodini
08. 02. 2021. u 12:40
Komentari (0)