EPIDEMIJA U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Kovidom zaraženo još 13 osoba
PREMA najnovijim podacima Zavoda za javno zdravlje Požarevac, na području Braničevskog okruga registrovano je još 13 slučajeva zaraze Kovidom 19.
Foto: D. N.
U Požarevcu je obolelo šest osoba, u Golupcu četiri i u Petrovcu na Mlavi tri. Računajući i novoobolele, od početka epidemije u Požarevcu ukupan broj zaraženih je 3.233, u Petrovcu na Mlavi 1.329, u Velikom Gradištu 959, u Kučevu 574, u Golupcu 388, u Malom Crniću 313, u Žagubici 248 i u Žabarima 219.
Preporučujemo
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)