VAKCINACIJA U VRANJU: Preko 5.500 ljudi primilo vakcinu
NA punktovima u Vranju od kako je 8. Januara počela imunizacija stanovništva 5517 Vranjanaca primilo je vakcinu. Nadležni podsećaju da je nužna prijava preko e – uprave.
Foto: J. S.
Vakcinacija je osim na punktovima u Vranju organizovana I u seoskim mesnim zajednicama, a u toku su I pripreme za masovniju imunizaciju kada će vakcinacija biti organizovana u Sportskoj hali.
Učenici Medicinske škole „dr Izabel Emsli Haton“, smerova medicinska sestra – tehničar, ginekološko – akušerska sestra i fizioterapeutski tehničar, učestvuju u pružanju pomoći zdravstvenim radnicima obavljanjem administrativno – tehničkih poslova na punktovima za imunizaciju Zdravstvenog centra.
Preporučujemo
VELIKO INTERESOVANjE SUBOTIČANA ZA IMUNIZACIJU: Vakcinisano skoro pet hiljada ljudi
01. 02. 2021. u 16:42
POVOLjNIJA EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA U ZRENjANINU: Vakcinisano više od 4.500 građana
01. 02. 2021. u 15:14
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)