JOŠ JEDAN PREMINUO: Smanjuje se broj hospitalizovanih pacijenata u Rudničko-takovskom kraju
PREMA poslednjem zvaničnom izveštaju, nažalost je preminuo još jedan pacijent u Rudničko-takovskom kraju, potvrđeno pozitivan na kovid-19. Nije zvanično saopšteno njegovo godište.
Foto M. B.
Smanjuje se broj hospitalizovanih pacijenata, potvrđenih ili sumnjivih na tu opaku zarazu, u Opštoj bolnici u Gornjem Milanovcu.
- Na tri odeljenja naše bolnice, prema preseku jutros od osam sati, ukupno je hospitalizovano 25 pacijenata: osmoro na Grudnom, devetoro na Internom i osmoro na Neurologiji. Od njih, pozitivan test na korona virus ima njih 18, a sedmoro negativan. U minula 24 sata, jednog pacijenta smo otpustili kući – potvrdio je danas dr Predrag Šutić, v.d. direktora te bolnice.
Do ovog izveštavanja, nema zvaničnog izveštaja o broju osoba novozaraženih kovidom-19 u ovom kraju tokom minulih 24 sata.
Ukupan broj lica, zaraženih korona virusom, u takozvanom „trećem piku“ epidemije juče je zvanično iznosio 1.351.
Statistiku epidemije Kovid-19 u ovom kraju, izveštajno pratimo u dve etape. U prvoj, od njenog početka u martu do smirivanja u maju, ukupno je obolelo 60 lica, od kojih su petoro preminuli, svi ostali su izlečeni. U drugoj, od polovine juna do sada, zaraženo je ukupno 1.351 lica, uz 75 smrtnih žrtava.
Preporučujemo
USKORO UBLAŽAVANjE MERA: U Sloveniji se otvaraju skijališta, počinje nastava u školama
21. 01. 2021. u 08:58
„NADAMO SE DA NEĆE BITI POTREBE“ - Nemački ministar: Ne zatvaramo granice
20. 01. 2021. u 15:17
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)