SAMO 15 PREGLEDA U BOLNIČKOJ KOVID-AMBULANTI: Na kovid-odeljenjima u Ćupriji, sa petoro novih, hospitalizovana su 64 obolela

З. Р.

12. 01. 2021. u 16:53

SAMO 15 osoba javilo se i pregledano je u bolničkoj kovid-ambulanti u Ćupriji tokom prethodna 24 sata, od kojih je petoro primljeno na kovid-odeljenje, tako da je tamo trenutno na hospitalizaciji 64 pacijenta. Transporta obolelih u tercijarne ustanove radi daljeg lečenja 11. januara nije bilo.

САМО 15 ПРЕГЛЕДА У БОЛНИЧКОЈ КОВИД-АМБУЛАНТИ: На ковид-одељењима у Ћуприји, са петоро нових, хоспитализована су 64 оболела

Foto: Z. Rašić

Od ukupnog broja obolelih na kovid odeljenjima Opšte bolnice u tom gradu kod 46 je potvrđen virus korona, a njih šest je na mehaničkoj ventilaciji. U ovom periodu evidentirana su i dva smrtna ishoda.

U kovid-ambulanti Doma zdravlja 10. januara, u nedelju, pregledano je 39 lica, a svih 12 osoba testiranih brzim antigenskim testom imalo je negativan rezultat. 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".

28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21

Komentari (0)

SRBIJA NABAVLJA NAJMOĆNIJE PVO SISTEME Vučićeva hitna najava: Za dva ili tri meseca obavestićemo javnost