84 NOVOOBOLELIH: Korona virus u srpskim sredinama na KiM
U SRPSKIM sredinama na Kosovu i Metohiji u poslednja 24 časa zabeležena su 84 slučaja novoobolelih od virusa korona dok je jedna osoba preminula.
Foto: EPA
Kako navode iz Kriznog štaba opštine Kosovska Mitrovica pod 179 obrađenih uzoraka najviše obolelih, 25 je evidentirano u opštini Kosovska Mitrovica, potom u Zvečanu 14, Leposaviću 12, Gračanici i Gnjilanu po osam, Zubinom Potoku i Kosovskoj Kamenici po pet novoobolelih, Štrpcu tri, dok su po dva slučaja zabeležena u opštinama Prilužje i Peć.
Inače, u Zdravstvenom centru u Kosovskoj Mitrovici hospitalizovano je 39 lica, jedan pacijent je u niškom kliničko bolničkom centru dok je u kućnoj izolaciji 367 osoba.
Preporučujemo
EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA U KRALjEVU: Preminula dva pacijenta u "Studenici"
12. 11. 2020. u 19:19
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)