BOLNICA ’’KLIZI’’ KA KOVID SISTEMU: U Boru pozitivno još 212 osoba, popunjavaju se kapaciteti lečilišta
UZ jučerašnjih 49 novozaraženih, u Boru je sada na virus korona pozitivno 212 osoba.
Ilustracija / Foto N. Živanović
Nadležni su zato odlučili da se Odeljenje neurohirurgije uključi u kovid sistem, dok će se pacijenti odatle premestiti na Odeljenje hirurgije. Do sada su oboleli od covida-19 bili smeštani na Grudno odeljenje, ali su tu kapaciteti popunjeni.
Preporučujemo
ČETVORO NEGOTINACA OBOLELO OD KOVIDA: Upućeni na dalje lečenje u niški KC
08. 11. 2020. u 13:10
KORONA PRESEK ZA PČINjSKI OKRUG: Visok procenat obolelih u odnosu na testirane
08. 11. 2020. u 12:19
VUČIĆEVO UPOZORENjE UDARNA VEST U RUSKIM MEDIJIMA: Evropa mora da shvati, Amerika se nikad više neće vratiti
IZJAVA predsednika Srbije Aleksandra Vučića, u kojoj upozorava da Evropska unija mora da se suoči sa činjenicom da se Sjedinjene Američke Države nikada neće vratiti starom modelu odnosa sa Evropom, objavljena je kao udarna vest na naslovnoj strani svetskog izdanja ruskog portala Sputnjik, kao i na ruskoj agenciji RIA Novosti.
27. 01. 2026. u 07:44
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)