VOJSKA POSTAVLJA ŠATORE: Zaštita ispred Kovid ambulante u Kraljevu
U CILjU obezbeđenja prostora oko i unutar Kovid ambulante, kao i zbog predstojećih vremenskih prilika, na inicijativu Opšte bolnice „Studenica“ u Kraljevu, pripadnici Druge brigade Kopnene vojske Srbije postavili su šatore ispred ulaza u kovid ambulantu Internističkog sektora ove ustanove.
Foto: G.Šljivić
Ovo je u subotu po podne saopštio gradski Krizni štab apelujući još jednom na građane Kraljeva da se pridržavaju epidemioloških mera koje su propisale nadležne republičke institucije kako bi zaštitili i sebe i svoje najdraže.
Pre tri dana dodatni vojni zaštitni šator postavljen je iz istih razloga i ispred ulaza u Kovid ambulantu ovdašnjeg Doma zdravlja.
Nadležne institucije na teritoriji Kraljeva, dodaje se u saopštenju, nastaviće da prate epidemiološku situaciju i svakodnevno izveštavaju javnost sve dok postoji potreba za tim.
Preporučujemo
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)