DISLOKACIJA MIGRANTA IZ SOMBORA: Više od 200 osoba prebačeno u prihvatne centre na jugu Srbije
U ZAJEDNIČKOJ akciji Grada Sombora, Komesarijata za izbeglice i somborske policije danas je u Somboru sprovedena nova akcija dislokacije više od 200 migranata iz Sirije, Avganistana, Pakistana, koji nemaju regulisan boravak u ovom gradu.
Foto: J.B.
Migranti su ilegalno bili smešteni u parku kod Prihvatnog centra Šikara, na periferiji Sombora, zatim u još nekoliko mesta u ovom mestu.
Spavali su u napuštenim objektima i u šatorima, a pokušavali se da se na razne načine domognu susedne Mađarske i Hrvatske.Iza sebe su ostavljali gomilu smeća i nered.
Foto: J.B.
Oni su sa četiri autobusa preveženi u Prihvatni centar za migrante u Preševo i Bujanovac , na jugu Srbije.
Preporučujemo
TUČA MIGRANATA U NOVOM PAZARU: Jedan od njih izboden nožem, ima povrede opasne po život
26. 10. 2020. u 21:24
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)