GRADSKO VEĆE NALOŽILO Popis nepokretnosti u Kragujevcu
GRADSKA uprava za javne prihode i inspekcijske poslove u Kragujevcu, u naredna tri meseca radiće popis nepokretnosti na području grada.
Novosti
Ovaj popis naložen je zaključkom Gradskog veća a cilj je uvođenje u poresku evidenciju neprijavljenih objekata, kao i preciznija kontrola kod objekata gde se sumnja da je površina veća od one koju su vlasnici prijavili.
Preporučujemo
INICIJATIVA GRADSKOG VEĆA U KRAGUJEVCU: Spajanje „strnih žita“ i centra za poljoprivredu
13. 10. 2020. u 14:19
UČIONICA NA OTVORENOM: Pravni fakultet u Kragujevcu uredio prostor za predavanja
09. 10. 2020. u 12:23
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)