PROSLAVAMA UGROŽAVAJU ZDRAVLJE: Uprkos povećanju broja zaraženih Kragujevčani organizuju žurke
ZBOG povećanja broja novozaraženih koronavirusom u Kragujevcu,članovi ovdašnjeg Štaba za vanredne situacije apeluju na građane da poštuju propisane mere zaštite.
Foto: M. Luković
Kako je na današnjoj konferenciji za štampu kazao komandant štaba i gradonačelnik Kragujevca, Nikola Dašić,većina građana poštuje mere,ali ima i onih koji to ne sprovode i ugrožavaju i svoje i tuđe zdravlje.
On je dodao da postoje informacija da je bilo organizovanja većih ili manjih privatnih proslava,pojedine su bile u ugostiteljskim objektima i bez poštovanja epidemioloških mera, što je u ovoj situaciji opasno i neodgovorno.
Prema najnovijim informacijama ovdašnjeg Instituta za javno zdravlje, koronavirus je potvrđen kod 23 osobe iz Kragujevca.
Preporučujemo
JOŠ 12 ZARAŽENIH U KRAGUJEVCU: Ukupan broj zaraženih od početka epidemije veći od 2000
07. 10. 2020. u 17:18
TAČAN BROJ NOVOZARAŽENIH PO GRADOVIMA U SRBIJI: Ova mesta su nova žarišta korone
14. 10. 2020. u 15:09
EPIDEMIOLOG PREDRAG KON: Evo koliko je građana Srbije preležalo koronu
14. 10. 2020. u 07:39
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)