ZAKAZUJU OPERACIJE: Pirotska opšta bolnica se vraća u normalan režim rada

В.Ћ.

21. 09. 2020. u 12:34

SHODNO instrukcijama Ministarstva zdravlja, pirotska Opšta bolnica se vraća u redovan režim rada.

ЗАКАЗУЈУ ОПЕРАЦИЈЕ: Пиротска општа болница се враћа у нормалан режим рада

Foto: V. Ćirić

Prema rečima dr Gorana Petrovića, direktora ove zdravstvene ustaniove, produženo je radno vreme skenera od 7 do 19 sati kako bi svi pacijenti bili pregledani najduže 8 roku od 3 dana. Nastavlja se i sa opreacijama katarakte i kukuova, kao i sa svim dijagnostičkim procedurama.

Onkološki pacijenti će takođe nastaviti sa svojim procedurama i pregledima, kao i sa kontrolama Pacijenti koji postavljene indikacije žučne kese ili kile, mogu da se jave na broj telefona 010-305-338 kako bi im se zakazali termini i napravio plan rada. Pacijenti koji su pre epidemije imali zakazane termine za operacije, treba da se jave kako bi se opet uradila priprema za operativni program. Tokom epidemije rađene su sve hitne operacije, kao i zbrinjavanje onkoloških pacijenata.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Addiko Bank Srbija ostvarila rekordne rezultate i sprovela sveobuhvatnu transformaciju poslovanja