OD CRVENOG KRSTA 150 PAKETIĆA: U Paraćinu akcija „Jedan paketić, mnogo ljubavi“ (FOTO)
DECA korisnika Narodne kuhinje u Paraćinu dobila su od Crvenog krsta u tom gradu 120 novogodišnjih paketića, a još 30 podeljeno je mališanima koji koriste usluge Dnevnog centra za decu i omladinu ometenu u razvoju i iz specijalnog odeljenja OŠ „Stevan Jakovljević“.
Foto: CK Paraćin
Ukupno je obezbeđeno i tokom današnjeg dana podeljeno 150 paketića u ovoj tradicionalnoj akciji „Jedan paketić, mnogo ljubavi“.
- Sredstva za njihovu nabavku obezbedili smo od lokalne samouprave Opštine Paraćin i domaćeg stanovništva koji su svojim donacijama pomogli da se ova zajednička akcija završi uspešno, kao i u prethodnim godinama – kaže Ivan Đorđević, zadužen za ovaj program Crvenog krsta.
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)