HUMANITARNA AKCIJA U PARAĆINU: Prikupljaju za novogodišnje paketiće deci sa Kosova

Зорана Рашић
Zorana Rašić

13. 12. 2024. u 14:23

U CENTRU Paraćina narednog ponedeljka, utorka i srede biće organizovan humanitarni štand na kome će građani moći da doniraju igračke, slatkiše, slaniše i novac za novogodišnje paketiće namenjene deci sa Kosova i Metohije.

ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА У ПАРАЋИНУ: Прикупљају за новогодишње пакетиће деци са Косова

Foto: Z. Rašić

Akciju potpisuje Humanitarna organizacija „Svi za Kosmet“, a štand će biti postavljen od 14 do 16 časova.

Ovo je jubilarna deseta godina kako ta organizacija na ovaj način uspeva da za novogodišnje praznike obraduje mališane iz južne pokrajine.

Lane je napravljeno i podeljeno 16.300 paketića, a akcija je sprovedena u više od sto gradova u 11 država.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (0)

SADA JE SVE JASNO! Nikola Jokić ostao u konkurenciji za MVP nagradu, Denver dobio teškog rivala u prvoj rundi plej-ofa