OBUSTAVA SAOBRAĆAJA U VLASU: Počinju radovi na kanalizacionoj mreži
U centru leskovačkog sela Vlase od sutra počinje svakodnevna obustava saobraćaja zbog radova na izgradnji fekalne kanalizacione mreže.
foto: I.Mitić
Radovi na izgradnji i dogradnji kanalizacione mreže u centru sela Vlase, Hisarski put, počinju sutra, a saobraćaj će biti obustavljen do 15. novembra i to svakog dana, sem nedelje, od sedam do 17 časova.
Putni pravac od Gornjeg Trnjana do Vlasa biće otvoren, a građanima je upućen apel da svoje kretanje planiraju u skladu sa ovim ograničenjem, a da za saobraćaj kroz centar sela koriste obilazne saobraćajnice.
Izgradnja kanalizacione mreže u Vlasu deo je projekta pod nazivom „ORIO“ koji se odnosi na proširenje kanalizacine mreže u 16 naseljenih mesta na području Leskovca gde živi oko 20.000 stanovnika.
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
SADA JE SVE OTKRIVENO! Evo zbog čega Dušan Mandić nije bio na prijemu kod Vučića
Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je u zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Beogradu pošto je u nedelju u finalu pobedila Mađarsku 10:7, međutim mnogi nisu znali sa kakvim problemima se nosio selektor Uroš Stevanović.
28. 01. 2026. u 12:38
Komentari (0)