REVIJA SRPSKE NARODNE NOŠNJE: Sutra uveče u centru Paraćina
PARAĆINCI će u subotu, 20. jula, ako prošetaju uveče centrom grada, biti u prilici da pogledaju reviju srpske narodne nošnje čiji su autori Bojan Ristić, Boško Šerbula i Kristijan Ristić.
Foto: Z. Rašić
Nesvakidašnji događaj koji počinje u 18.30 sati organizuju Folklorna grupa "Dankovo" i KUD "Moravski vez" iz Donjeg Vidova, u saradnji sa KUD-om "Papazovac" iz Smedereva.
Kako je najavljeno, u okviru ovog programa pod pokroviteljstvom Opštine Paraćin nastupiće članovi KUD-a "Car Dušan" i mladi paraćinski solisti.
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)